Java fejlesztő – Frontend (Architect)

Egy hazai komplex IT megoldásokat szolgáltató informatikai cég csapatába keresünk minimum 3-5 év tapasztalattal rendelkező java fejlesztőket különböző projektekre.

Ügyfelünk általában nagy beruházások és közműfejlesztések informatikai háttérszolgáltatásában vesz részt, melyek során a megoldásokat a legújabb java technológiák segítségével dolgozzák ki. Nagyrészt portál megoldások, a Web alapú üzleti alkalmazások, és a tartalommenedzsment területére fókuszál.Nem technikai eszközöket, hanem a valós üzleti tevékenységet támogató megoldásokat kínál. Szolgáltatásaik kiterjednek a tanácsadási, a projektmenedzsment és az implementációs feladatokra.

Egy ilyen lendületes csapat tagjaként számodra is biztosított a folyamatos szakmai kihívás és fejlődés, valamint a rugalmas munkaidő.

Ahol a csapatunk dolgozik:

Budapest XIII. kerület

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Összetett web alapú üzleti alkalmazások, portál megoldások tervezése, fejlesztése
  • Megoldások bevezetési- és üzemeltetési támogatása (Spring keretrendszerben)
  • Felmerülő fejlesztői hibák kivizsgálása és javítása

Az ideális jelölt által birtokolt skill-ek:

  • Java, Java EE/ Java2 EE (3- év tapasztalat)
  • Programtervezési minták ismerete, AGILIS fejlesztői tapasztalat
  • Kliens technológiák ismerete: Javascript, Angular 2+, CSS3, HTML5, JSON, XML (XSD, JAXB)
  • Modern persitencia és DI stratégiák és eszközök ismerete
  • Fejlesztőeszköz ismerete (IntelliJ, Eclipse, NetBeans, WebStorm)
  • Hybrid és/vagy native mobil alkalmazás fejlesztési ismeret (Ionic, NativeScript, IOS, Android)
  • UNIX, LINUX szerverkörnyezet ismerete
  • Virtualizációs és docker technologiák ismerete
  • Csapatorientált gondolkodás

Amit a munkádért cserébe garantálunk:

  • Vonzó bérezés
  • Rugalmas munkaidő, kellemes környezet
  • Kihívást jelentő projektekben való aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmailag igényes feladatok
  • Elkötelezettség a legújabb technológiák iránt