Junior Java fejlesztő – Frontend

Ha szeretnél szakmailag minél többet fejlődni, akár tanulmányaid mellett, fontos számodra a rugalmas munkaidő és szívesen veszel részt fejlesztési projektekben akár rövidebb (3-6 hónap) távon is, akkor van számodra egy jó ajánlatunk.

Egy hazai komplex IT megoldásokat szolgáltató informatikai cég csapatába keresünk szakmai végzettséggel rendelkező 0-2 éves tapasztalattal rendelkező java fejlesztőket különböző projektekre. Még nem végeztél tanulmányaiddal de utolsó éves hallgatóként már kipróbálnád magad élesben felelősségteljes munkakörben Téged keresünk!

Ügyfelünk általában nagy beruházások és közműfejlesztések informatikai háttérszolgáltatásában vesz részt, melyek során a megoldásokat a legújabb java technológiák segítségével dolgozzák ki. Egy ilyen lendületes csapat tagjaként számodra is biztosított a folyamatos szakmai kihívás és fejlődés, valamint a rugalmas munkaidő.

Ahol a csapatunk dolgozik:

Budapest XIII. kerület

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Összetett web alapú üzleti alkalmazások, portál megoldások tervezése, fejlesztése
  • Bevezetési- és üzemeltetési támogatása (Spring keretrendszerben)
  • Felmerülő fejlesztői hibák kivizsgálása és javítása

Az ideális jelölt által birtokolt skill-ek:

  • Java, Java EE/ Java2 EE
  • Kliens technológiák ismerete: Javascript, Angular 2+, CSS3, HTML5, JSON, XML (XSD, JAXB)
  • Modern persitencia és DI stratégiák és eszközök ismerete
  • Fejlesztőeszköz ismerete (IntelliJ, Eclipse, NetBeans, WebStorm)
  • Csapatorientált gondolkodás

Amit a munkádért cserébe garantálunk:

  • Vonzó bérezés
  • Rugalmas munkaidő, kellemes környezet
  • Kihívást jelentő projektekben való aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség, legújabb technológiák használata