Project manager / Sr. Business Analyst

Ha szeretnél szakmailag minél többet fejlődni és bizonyítani, hogy megállod a helyed egy dinamikus start-up csapatban, akkor várunk téged fiatalos, modern munkakörnyezettel és inspiráló feladatkörökkel.

Ahol a csapatunk dolgozik:

Budapest

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Átfogó projektterv készítése, a projekt folyamatainak koordinálása, a projekt kockázatainak feltárása
  • Funkcionális leírások készítése a konfigurációs munkák kivitelezéséhez
  • Integráción alapuló specifikáció meghatározása a funkcionális változások szükségességéről a konfigurációs munkálatok folyamán
  • Képzési terv készítése és a konfigurációs csapatok oktatása
  • Konfigurátori csapat vezetése egy kezdetleges üzleti folyamat / adatmodell vázának kialakításában
  • Rendszer konfigurációban való részvétel (adatmodell, folyamatábrák, printout-ok, termékek, integrációs feladatok)
  • Projekt haladási fázisairól rendszeres beszámolók készítése, projektterv frissítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, helyszíni látogatások

Az ideális jelölt skill-jei és tapasztalatai:

  • Min. 2-5 év szofterverfejlesztési cégnél, banknál, vagy egyéb pénzügyi intézménynél szerzett Project Manager, Business Analyst, System organizer, Product Manager tapasztalat
  • IT implementációs projektekben szerzett tapasztalat
  • Kölcsön folyósítási eljárásokban való jártasság
  • Szoftverfejlesztés életciklusainak ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Gyakori utazás 2-3 hetes helyszíni segítségnyújtási és oktatási időszakokra
  • Folyamatorientált gondolkodás, fejlett analitikus és problémamegoldó készség
  • A munkában precíz és jó csapatjátékos
  • Párhuzamosan teljesíthető feladatok és projektek felismerése és a folyamatok rangsorolására való képesség
  • A BPMN nyelv ismerete előny

Amit a munkádért cserébe garantálunk:

  • Inspiráló nemzetközi munkahelyi környezet
  • Innovatív projekteken való részvétel a legújabb technológiákat használva
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Megfelelő szakmai háttérrel rendelkező csapat
  • Jól megközelíthető munkahely