Rendszergazda

Ha olyan cégnél szeretnél dolgozni, ahol számít a véleményed és vannak ötleteid, hogyan lehetne egy rendszert hatékonyabban működtetni, amihez biztosítottak számodra a legmodernebb eszközök és szoftverek, akkor jelentkezz hozzánk rendszergazdának!

Ahol a csapatunk dolgozik:

Budapest

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Linux alapú rendszereink üzemeltetése
  • Cloud infrastruktúra üzemeltetése
  • Automatizáltság és konfigurációmenedzsment fejlesztése
  • Monitorozás
  • A rendszer dokumentálása
  • Ügyfeleink hasonló rendszereinek üzemeltetése, fejlesztése

Az ideális jelölt skill-jei és tapasztalatai:

  • Linux üzemeltetési tapasztalat
  • Hálózatos infrastruktúra, protokollok ismerete
  • Webszerver, adatbázis szerver, tűzfal üzemeltetési gyakorlat
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit a munkádért cserébe garantálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, modern munkakörülmények
  • Flexibilis vállalati kultúra
  • Lendületes csapat, ahol  számodra is van egy hely
  • Versenyképes bérezés